OGÓLNOPOLSKI STRAJK BRANŻY…

OGÓLNOPOLSKI STRAJK BRANŻY MOTORYZACYJNEJ!
Uwaga !!! Zmotoryzowani !!! UDOSTĘPNIJ !!!
Sejm wraz z senatorem Grzegorzem Biereckim, który sam posiada swoje towarzystwo ubezpieczeniowe (SKOK UBEZPIECZENIA), próbują po cichu przepchnąć ustawę ANTYKONSUMENCKĄ sprzeczną z KONSTYTUCJĄ.
Jeden z punktów w ustawie mówi o CAŁKOWITYM ZAKAZIE MOŻLIWOŚCI PODPISYWANIA CESJI OD CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH! Jako właściciele samochodów nie będziecie mieli możliwości decydowania o tym jak naprawić swoje auto, żadna firma nie rozliczy się z Wami bezgotówkowo. Od samego początku jako poszkodowani w wypadku/kolizji drogowej nie ze swojej winy, będziecie musieli za wszystko płacić z własnej kieszeni a następnie starać się o zwrot w TOWARZYSTWIE UBEZPIECZENIOWYM, z których w chwili obecnej już ciężko odzyskać swoje pieniądze tzw. ODSZKODOWANIE, można tylko pomyśle co będą wyczyniać jeżeli będą wiedzieć że są bez nadzoru:
– koszt holowania!
– koszt auta zastępczego!
– brak możliwości weryfikacji wielkości szkody!
– brak możliwości oddania auta na naprawę bezgotówkową!
ZA TO ZAPŁACICIE Z WŁASNEJ KIESZENI !!!
Po każdym zdarzeniu w którym będziecie poszkodowani, nie będziecie mogli swobodnie dysponować tym co do Was należy. „WŁASNOŚĆ AUTA – WŁASNOŚĆ PRAWA DO ROSZCZEŃ DO TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO!”
Ustawa miała wykluczyć patologie na rynku w tej branży i każdy był za tym, jednak po raz kolejny wprowadzenie USTAWY ograniczy prawa osób poszkodowanych przez co odczuje to najbardziej klient tzw. KOWALSKI!
12.02.2019 godz. 12:00 – DOŁĄCZ DO NASZEGO PROTESTU!

https://facebook.com/STOPzakazowiCESJI/

#ubezpieczenia #ubezpieczenie #motoryzacja #autozastepcze #autazastepcze #wypozyczalniasamochodow #odszkodowania #odszkodowanie #pis